VZUG CADDE


V-ZUG 1913 yılından bu yana İsviçre'nin "Premium Swiss Quality" markası olarak tanınmakta..
Bugün dünyanın tek İsviçreli ev ürünleri markasıdır ve Zug şehrinde 100 yıldır hammaddeden bitmiş ürün aşamasına kadar yüksek bir teknolojiyle hizmet vermektedir.
Türkiye'nin ilk Master CHEF'İ Sedef Kıvanç'ın daveti üzerine Buharlı fırında pişen lezzetlerle birlikte çok keyifli bir iftar geçirdik.
V-ZUG Combi-Steam fırınla yemeklerin yağ oranı %36' ya kadar düşüyor.Vitaminleri kaybolmadan sağlıklı beslenmiş oluyorsunuz.
Bu fırının bir özelliği de yemek kokularının birbirine karışmaması yani balığın yanında suflenizi de pişirebiliyorsunuz.
Yine kendi kendini temizleyen bir teknolojiye sahip tek tuşla kapağı çıkarabiliyorsunuz.
Bence en önemli özelliği de satın almadan sonraki verilen hizmet Sedef Hanım ve ekibi eve giderek ev sahibini fırın ve tarifler hakkında bilgilendiriyor.

Buharda pişmiş tandır et lime lime olmuştu..
 
Yine buzluktan çıkarılıp 3 dakikada hazır olan dondurmalı çıtır yufka tatlısı..
Çok lezzetli bir geceydi her şey için teşekkür ederim.
 


İstendiğinde dolap içine saklanabilen ürünler makyaj malzemeleri dolabı kişiye özel bir tercihEn çok ilgimi çeken ürün yağmurdan ıslandınız, çevrenizde çok sigara içildi üstünüz başınız koktu, takımınız ütüsüz gibi durumlara çözüm bu dolap içine takımınız askıya asıyorsunuz takımızın kuruyo kokulardan arınıp birde ütülenmiş olarak çıkıyor.
 

Yorumlar