Sait Halim Paşa Yalısında İftar Keyfi

Altın Kızlar Sahne'de..Hünkar Beğendi ben de beğendim..

Elmalı Kadayıf Tatlısı..

Hayırlı iftarlar İstanbul😍😍
Canlı fasil Boğaz'da yankılanıyor kulağımızın pasını siliyor.
Ramazan’da Altın Kızlar’la Boğaz’da İftar ve Fasıl 
Boğaz’ın en güzel yapılarından Sait Halim Paşa Yalısı Ramazan’da Altın Kızlar eşliğinde fasıllı iftar gecelerine ev sahipliği yapıyor. 
Sıcacık Ramazan pidesi eşliğinde leziz iftariyeliklerle başlayan iftar menüsünde çeşminigar çorbası ve fıstıklı Kayseri mantısından sonra kuzu tandır ya da hünkar beğendi ana yemek seçenekleri sunuluyor. Kesme maraş dondurması yanında elmalı kadayıf topu da kahve eşliğinde sohbetleri tatlandırıyor. 
Altın Kızlar
1993 yılında kurulan Altın Kızlar Fasıl Grubu üyelerinin tümü İTÜ Devlet Konservatuarı mezunudur. Altın Kızlar grubu, devlet protokolünde görevler almakta, radyo ve televizyon konserlerinin yanı sıra üniversite ve akademi gibi eğitim kurumlarında uluslararası kongre, sempozyum ve etkinliklerde, çeşitli uluslararası festivallerde konserler vermektedir. 
ABD Başkanı Barack Obama’ya da olmak üzere İngiltere, Macaristan, Almanya, İsrail, Manaco, İtalya ve Kazakistan gibi farklı ülkelerde verdiği çeşitli konserler ile müziğin ve çağdaş Türk kadının tanıtılmasına katkıda bulunmaktadır. 
Program 
22 Haziran
24 Haziran Cuma - Bilet fiyatına set iftar menüsü dahildir. Kişi başı fiyatı 150₺
Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için: (0212) 223 05 66 veya Biletix
Önemli not: Ana yemeğiniz seçimize ve masanız grubunuzun sayısına göre hazırlanacağı için biletinizi aldıktan sonra Sait Halim Paşa Yalısı’nı arayarak rezervasyon yaptırmayı lütfen unutmayınız.

Yorumlar